Stilla Begravningsbyrå - Linköping Logotype
HEM

Så här kommer du i kontakt med oss

Telefon och E-post

Huvudnummer: 013 - 10 40 09  
Telefax: 013 - 10 40 23  
E-Post: info@stilla.nu  

Administratör

Bibbi Engblom 013 - 10 40 09 bibbi@stilla.nu

Begravningsrådgivare

Ingela Öfverstedt 0707-70 30 40 ingela@stilla.nu
Maud Larsson 0707-70 30 43 maud@stilla.nu
Pernilla Henningsson 0707-70 30 42 pernilla@stilla.nu
Anna Björklund 0707-70 30 44 anna@stilla.nu
Johanna Bouarné 0707-70 30 46 johanna@stilla.nu
Hanna Örnberg 0707-70 30 45 hanna@stilla.nu
Kicki Holmberg 0707-70 30 47 kicki@stilla.nu

Familjejuridik

Malin Andersson 013-470 76 07 malin@stilla.nu
Marianne Emanuelsson 013-470 76 01 marianne@stilla.nu
     
Begravningsbyrån Stilla AB
Infanterivägen 2
587 58 Linköping
Begravningsbyrå LinköpingInfoo.se - Den 
officiella svenska webbkatalogen
Öppet vardagar 08:30 - 17:00
Jour alla dagar dygnet runt
Telefon: 013 - 10 40 09
Fax: 013 - 10 40 23
E-post: info@stilla.nu